MATEMATYKA W FINANSACH I EKONOMII
Instytut Matematyki WFMiI PK
Brak nowych informacji.

Nowe informacje

print search sitemap contact home

Rok akademicki 2010/11


LISTY STYPENDYSTÓW:

  • semestr zimowy:
  • 1 rok studiów stacjonarnych I stopnia 1 rok studiów stacjonarnych I! stopnia
    • Aneta Baczyńska
    • Mirosława Caputa
    • Krzysztof Dobel
    • Aleksandra Gniecka
    • Natalia Kokoszka
    • Anna Krawczyk
    • Ewa Kurdziel
    • Ewelina Matusiak
    • Ewa Obracaj
    • Elżbieta Pawlus
    • Iwona Piechnik
    • Justyna Połeć
    • Małgorzata Rabska
    • Judyta Rybak
    • Magdalena Sromek
    • Katarzyna Stolorz
    • Marcin Szeliga
    • Konrad Szkutak
    • Monika Walicha
    • Marcin Wątorek
     
    • Katarzyna Baran
    • Olga Chmura
    • Artur Dranuta
    • Dariusz Dudzik
    • Iwona Dziadosz
    • Ewelina Gregorczyk
    • Grzegorz Głowa
    • Magdalena Grzeszczak
    • Michał Jamrozik
    • Małgorzata Krzemień
    • Ievgenii Maistrenko
    • Małgorzata Mółka
    • Natalia Murzyn
    • Paulina Pater
    • Piotr Pokora
    • Rafał Polek
    • Monika Porębska
    • Paulina Rozwód
    • Kinga Socha
    • Marcelina Żak
  • semestr letni:
  •  1 rok studiów stacjonarnych I stopnia  1 rok studiów stacjonarnych I stopnia
    • Gabriela Aleksiewicz-Drab
    • Mirosława Caputa
    • Monika Dzida
    • Joanna Jakubiec
    • Jakub Kabat
    • Agnieszka Karpińska
    • Dariusz Kasiarz
    • Edyta Kastek
    • Natalia Kokoszka
    • Anna Krawczyk
    • Karolina Kukla
    • Ewa Kurdziel
    • Michał Łopatka
    • Ewelina Matusiak
    • Tomasz Mercik
    • Justyna Połeć
    • Natalia Szatko
    • Przemysław Szydłowski
    • Katarzyna Trela
    • Sylwia Żurawska
    • Katarzyna Baran
    • Sylwia Boroń
    • Kamil Czerniej
    • Łukasz Dąbrowski
    • Artur Dranuta
    • Dariusz Dudzik
    • Iwona Dziadosz
    • Michał Jamrozik
    • Sofia Koszak
    • Joanna Mirocha
    • Małgorzata Mółka
    • Natalia Murzyn
    • Piotr Pokora
    • Rafał Polek
    • Monika Porębska
    • Teresa Potoniec
    • Paulina Rozwód
    • Kinga Socha
    • Monika Wiśniewska
    • Marcelina Żak

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINÓW AKTUARIALNYCH

Kurs prowadzi dr Margareta Wiciak

  • Uczestnicy pierwszej edycji kursu przygotowującego do egzaminów aktuarialnych:
    • Katarzyna Baran
    • Łukasz Dąbrowski
    • Artur Dranuta
    • Iwona Dziadosz
    • Michał Jamrozik
    • Sofia Koszak
    • Hieronim Krysta
    • Natalia Nurzyn
    • Małgorzata Mółka
    • Rafał Polek
    • Paulina Rozwód

STUDIUM PEDAGOGICZNE I KURS PROWADZENIA KÓŁEK MATEMATYCZNYCH

Kurs prowadzi dr Anna Bistroń

  • Uczestnicy Studium Pedagogicznego i Kursu prowadzenia kółek matematycznych:
    • Małgorzata Mółka
    • Natalia Murzyn
    • Paulina Pater
    • Rafał Polek
    • Monika Porębska

 

PRACOWNIA GRAFICZNA WIZUALIZACJI OBIEKTÓW MATEMATYCZNYCH

 

 

Zajęcia prowadzi dr Beata Strycharz-Szemberg

 

  • Studenci biorącyudział w zajęciach pracowni:
    • Gabriela Aleksiewicz-Drab
    • Mirosława Caputa
    • Edyta Kastek
    • Jakub Kabat
    • Dariusz Kasiarz
    • Agnieszka Karpińska
    • Natalia Kokoszka
    • Adriana Matusiak
    • Ewelina Matusiak
    • Agata Mojeszczyk
    • Magdalena Sromek
    • Natalia Szatko
    • Konrad Szkutak
    • Paulina Radzimowska
    • Marcelina Wiewiura
    • Szymon Wojdyła
    • Sylwia Żurawska

 KONKURS NA WYKŁAD FAKULTATYWNY

Propozycje kursów fakultatywnych zgłaszali pracownicy Instytutu Matematyki WFMiI PK. Kurs wybierali studenci kierunku zamawianego "Matematyka w finansach i ekonomii".

  • Lista kursów fakultatywnych zgłoszonych do konkursu:
    • A/11, "Wybrane zagadnienia statystyki wielowymiarowej"
    • B/11, "Wprowadzenie w układy dynamiczne i chaos"
    • C/11, "Elementy stosowanej teorii macierzy"
    • D/11, "Analiza macierzowa z zastosowaniami"
    • E/11, "Zasoby internetu i Latex"

Pierwszą edycję konkursu wygrał kurs przygotowany przez dra Wacława Pielichowskiego ,,Zasoby internetu i Latex''


 

PIERWSZY SEMESTRALNY KONKURS STUDENCKI

 

Pierwszy semestralny konkurs studencki został ogłoszony w listopadzie 2010 r.

  • zadania konkursowe 
    W konkursie nie przyznano pierwszej nagrody. Cztery równorzędne drugie nagrody otrzymali:
  • Artur Dranuta  (1 rok studiów II stopnia)
  • Iwona Dziadosz (1 rok studiów II stopnia)
  • Małgorzata Mółka (1 rok studiów II stopnia)
  • Piotr Pokora (1 rok studiów II stopnia)

Przyznano dwie nagrody pocieszenia. Otrzymali je:

  • Hieronim Krysta (1 rok studiów II stopnia)
  • Przemysław Szydłowski (1 rok studiów I stopnia)

DRUGI SEMESTRALNY KONKURS STUDENCKI

Drugi semestralny konkurs studencki został ogłoszony w kwietniu 2011 r. Zadanem konkursowym było przygotowanie

prezentacji przykładów (przykładu) wykorzystania matematyki w życiu codziennym.

Prezentację należało przygotować wykorzystując pakiet Beamer.

Przyznano dwie pierwsze nagrody. Otrzymali je:

  • Agnieszka Karpińska (1 rok studiów I stopnia) za prezentację "Enigma"  (nagroda indywidualna)
  • Gabriela Aleksiewicz-Drab i Dariusz Kasiarz (1 rok studiów I stopnia) za prezentację "Matematyka w kryminalistyce"  (nagroda zespołowa)

 


WYPOŻYCZALNIA LAPTOPÓW ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ

Pierwszy termin składania wniosków o wypożyczenie laptopa: 08.03.2011;  drugi termin: 07.04.2011.


 

up