YoonioR's Quake Page


YoonioR's Quake Page: Players


Main Page | News | Mirrors | QuakeToys | Console | Servers
Players | Links | Help! | FAQ | Screenshots | Stories | Credits

Have a nice death! Q sign Kill you later!
Nice to kill You! Q sign Death morning! Q sign Dead evening!
Kill you again (soon)! Q sign Good die!
It was nice to MEAT You!
Jeżeli chcieliby¶cie czego¶ jeszcze życzyć graczom Quake'a, piszcie do mnie!

Przed Tob± nieoficjalna lista graczy DM (tzn. czynnie graj±cych Quake DeathMatch'e w Internecie. Jeżeli chciałby¶ się na niej znaleĽć - napisz. Nie musisz ujawniać swojego e-mail'a (choć dobrze by było mieć z Tob± jaki¶ kontakt, choćby po to, by się umówić na randkę z Quake'iem).


Zapewne zastanawiacie się dlaczego nie można bezpo¶rednio z tej strony wysłać do gracza poczty, skoro jest jego e-mail? Przecież wystarczy dodać mailto: i już. Otóż nie. Jeżeli kto¶ chce na prawdę napisać do którego¶ z graczy, niech wykaże trochę inicjatywy! Nie chcę też, aby gracze z tej listy dostawali niepotrzebn± korespondencję od jakich¶ dowcipnisiów co lubi± pisać do każdego, jeżeli jest tylko jaki¶ link, na którym można klikn±ć...



Pseudonim Imię i Nazwisko e-mail
70M[|0 Tomasz Ciaszczyk ciacho@nzs.agh.edu.pl
Acid Łukasz Szczepański luke@lodz.pdi.net
Acidek Kazek Kwasek acidek@priv.onet.pl
Adax Mirosław Adamus adax@ispid.com.pl
AbraM Marcin Abramowicz abrams@polbox.com
Agis Agis van Estari agis@druid.if.uj.edu.pl
AJU Wojtek Oczko ajek@free.polbox.pl
Alf Artur Dawidowicz maciek@hades.t15.ds.pwr.wroc.pl
Amber Piotr Nowakowski udnowako@cyf-kr.edu.pl
Andee Andrzej Kudla andee@free.polbox.pl
andee@polandmail.com
AnGeL angel@qdnet.pl
ANS Adam Nakiela adamnak@priv.onet.pl
AsH Andrzej Szydełko sydlo@free.polbox.pl
Antrax Krystian Tarajkowski antrax@polbox.com
AUran Adam Urantówka adamur@friko.onet.pl
Azael Piotr Cie¶la bciesla@free.polbox.pl
-=AZMADAN=- Paweł Wierzbicki azmadan@free.polbox.pl
Balant Adam Błażowski blazowski@mvax.pwr.wroc.pl
Bart Bartek Kwiatkowski barnik@free.polbox.pl
Bart Simpson Bartek Barlowski medica@sylaba.poznan.pl
behemot Marcin Borowski marcinbo@polbox.com
Biały Tomasz Bawełkiewicz bialy@tower.t16.ds.pwr.wroc.pl
Bochen Michał Bocheński bochen1@polbox.com
Bolo Bolesław Trippner trippner@polbox.com
BoR Marcin Słowikowski craig@waw.pdi.net
Borys Borys Siewczyński siewczb@put.poznan.pl
Bruner Wiktor R. Braun bruner@irc.pl
BRZEZIO Piotr Brzeski brzezio@kis.p.lodz.pl
Burt Lee Bartek Lewandowski burtlee@pagi.pl
CeFeK Michal Cegla michal.cegla@p6667.f115.z480.n2.fidonet.org
Cheater Piotr Malicki cheater@irc.pl
Chomik Marcin Nowak mnowak@asic.ict.pwr.wroc.pl
[Chrzanik] Michał Majchrzak chrzanik@free.polbox.pl
Cinek Marcin Klimowski marcin@usk.pk.edu.pl
Cionek Piotr Markiewicz krecik@tower.t16.ds.pwr.wroc.pl
Crusader Marek Bołcharewski crusader@free.polbox.pl
Cthulhu Krzysztof Bartoszak bartoszak@put.poznan.pl
Cukier cukier1@polbox.com
Cyc Maciej Weiss maciejw@sylaba.poznan.pl
Cytryna Mateusz Mercik citro@polbox.com
Czaja Jarek Czajka czaja@pagi.pl
Darek Dariusz Głowacki darek@piast.t19.ds.pwr.wroc.pl
Daro Darek Celejewski darcel@friko.onet.pl
Darklord Sebastian Pruski sebprus@friko.onet.pl
Decu Robert Dec dec@vogel.pl
Desperado BarteQ Scaltchyński corvette@polbox.com
Destroyer Przemek Ciupiński corvette@polbox.com
D.J. Delete Staszek Marek brak
Dr.Death Piotr Jakubowski drdeath@polbox.com
Dragi Michał Łuczycki dragi2@polbox.com
Drzareck Jarek Kusmierek drzareck@rhea.ids.pl
dr Tojad Andrzej Mackiewicz amacki@free.polbox.pl
Dread Grzegorz Tybulczyk gdreadt@free.polbox.pl
Duane Tomasz Polus duane@polbox.com
Duckman Michał Słowikowski betex@optimus.waw.pl
DyMEk Marcin Dymek dymek55@polbox.com
Dyzio Krzysztof Kotkowicz kotkowic@free.polbox.pl
Eljac Jacek Cieniuch eljac@free.polbox.pl
Ender Mariusz Domarecki mardom@pagi.pl
Egon Michal Kumuniecki michas@free.polbox.pl
Falcon Krzysiek Sokolowski ksokolowski@ci-2.ci.pwr.wroc.pl
FCS Mikołaj Igor voodoo@priv.onet.pl
Fox Mulder Maciej Wojciechowski trupek@hotmail.com
Fran Kuba Krzyżan kubek@ii.uni.wroc.pl
Francuz Marcin Kazieczko markaz@bg.univ.gda.pl
Free*K Marcin Przyłęcki freak@free.polbox.pl
Funky Bartek Piwek piwek@bci.krakow.pl
Gabryl Bartek Gabry¶ barg@polbox.com
Gambit luciu@free.polbox.pl
George Jerzy Dobrowolski dobrowolski@chip.vogel.pl
Gelerth Michał Bruski mbruski@tryton.kaszub.ternet.pl
Get Paweł Zalewski pawel@tower.t16.ds.pwr.wroc.pl
Gogo Andrzej Du¶ dakom@invarnet.inwar.com.pl
Goliat Paweł Budny spiky@free.polbox.pl
Gostek Maciej Zybura zybura@student.uci.agh.edu.pl
GREAT CORNHOLIO Jack Brzezinski jbrzezin@shrike.depaul.edu
Greenman Emil Czajka greenman@friko.onet.pl
Greg Grzegorz Bolek gbolek@zt.krakow.tpsa.pl
Gregor Grzegorz Marcinków gregor@pol.pl
Grzechotnik Jakub Kulikowski biblio@aci.amb.bydgoszcz.pl
HeadHunter Wojciech Drewniak headh@priv.onet.pl
HOTstepper Grzegorz Ziemiański maa18@polbox.com
Icon Marcin Walewski xrc@nzs.agh.edu.pl
Igor Pawel Wronka igor@zt.lublin.tpsa.pl
Ivan Paweł Grzegorzewski ivan@free.polbox.pl
J-23 Jan Senko senko@free.polbox.pl
Jaca Jacek Strugala
Jajacek Jacek Krupski krupskij@zt.lublin.tpsa.pl
Janosik Zbyszek Burgielski zbychbrg@free.polbox.pl
Japcok Rafał Jabłoński-Zelek japcok@zakopane.top.pl
Jason Bourne Mikolaj Kaczmarek banksoft@its.wlkp.ternet.pl
Jay Jay Jędrzej Korczyński kwadrat@hotmail.com
jim Jakub Gabry¶ qbar@polbox.com
Joker Pawel Czoppa joker@priv.onet.pl
Juan Andrzej Bort bort@polsl.gliwice.pl
Jurandos Jerzy Baryliszyn jurandos@dom.vr.pl
Jurgen Jerzy Hodor jurgen@polsl.gliwice.pl
Kaczy Arek Kaczmarzyk kaczmarz@usctoux1.cto.us.edu.pl
kaczucha@free.polbox.pl
kaCZor Wiktor Niesiobedzki kaczor@2slo.ids.edu.pl
Kaftan Michaě Kaftański kaftan@free.polbox.pl
KarolB Karol Binkowski karolb@memax.krakow.pl
Kaszel Tomasz Stiller kaszel@priv.onet.pl
Kazio Piotr Pi±tkowski kazio@irc.pl
(.kender.) Radek Nowacki kender@polbox.com
-kENEL- Krzysiek Mazur kenel@panda.bg.univ.gda.pl
Kerik Ireneusz Wasiak kerik@capella.ae.poznan.pl
Kiecha Andrzej Kierzynka aforma@polbox.com
Killer Wojtek Pawlikowski cookies@free.polbox.pl
[KILLER DUDEK] Mikołaj Hrydzuszko ahrydz@friko.onet.pl
Kokosz Jakub Zawierucha kokosz@free.polbox.pl
KraQs Pawel Hachaj bej@druid.if.uj.edu.pl
Krasnal Cezary Bock krasnal0@free.polbox.pl
Kret Tomasz Janisiów krecik@tower.t16.ds.pwr.wroc.pl
Krzys Krzysztof Bajorek krzysb@free.polbox.pl
Kubi von Ganja Kuba Wiercinski kubi@polbox.com
Kwapi Maciej Kwapiszewski kwapi@hotmail.com
Legion Łukasz Mostowski legion6@free.polbox.pl
Leon Marek Zarod zarod@bb.onet.pl
Leshch Mateusz Leszczyński leshch@free.polbox.pl
LMCC Marcin Zamarlik laborg@medianet.com.pl
Lopez Mirek Maj jwmadcom@zeus.polsl.gliwice.pl
Lord James Krzysztof Błysz ljames@polbox.com
Luke666 Łukasz Kaliński luke666@free.polbox.pl
LukPlastMan Łukasz Wedrocha lukplast@heros.juni.gliwice.pl
Luke Łukasz Podhalicz podhal1@polbox.com
Mad Piotr Owczarek robert1@irc.pl
Mamu¶ka Sylwester Kołodyński kasat@irc.pl
Maku Maciej Makowski maciej_m@priv.onet.pl
Marian Mariusz Turos marian@pluton.pol.lublin.pl
Markopolo Marek Szczudło szmarek@friko2.onet.pl
szmarek@polbox.com
Marsel Marcin Winkiel marsel@tower.t16.ds.pwr.wroc.pl
Martin Marcin Pawlak martin@chip.vogel.pl
Martinez Jakub Martyński martinez@venus.wis.pk.edu.pl
MASTER ELWONDER Ewa Lewandowska elwonder@lodz.pdi.net
Matys Przemysław Matyja menos@mtl.pl
Maverick Tomasz Abelec gosiatom@polbox.com.pl
Maxik Maksymilian Frydryk maxf@free.polbox.pl
Mazia Marzena Chmura laborg@medianet.com.pl
Megus Grzegorz Lotysz glotysz@op.onet.pl
Mellon Marek Nowowiejski mellon@polbox.com
Miko Mikołaj Wilczyński mikolajw@delta.com.pl
Misiu_77 Michal Seredin mseredin@netkat.com.pl
Miodek Mateusz Kałużny miodek@iname.com
Mix Michał Łukasiak mluc@onet.pl
Mlotek Adam Młodkowski mlotek@free.polbox.pl
Mokum Przemyslaw B±bka przemekb@friko.onet.pl
MMX Tomasz Szafranowski mmxkille.polbox.com
monster Jacek Grzegorz Petrus monster@piast.t19.ds.pwr.wroc.pl
Morel Adam Grzesko morel@sylaba.poznan.pl
MORGOTH Adam Ciempka ciempka@ci-2.ci.pwr.wroc.pl
Mort Robert Lechowicz robl@free.polbox.pl
M.u.r.d.o.c.k Marcin Grenik (dane niejawne)
Mysiek Sławek Pawlak hubvsat@pagi.pl
Mysza Krzysztof Myszczyszyn mysza@rhea.ids.pl
Negativer Bartek Jagni±tkowski negative@inet.com.pl
Niebieski Dariusz Sułek bluedar@free.polbox.pl
Nonexist Paweł Go¶cicki nonex@free.polbox.pl
Normal Krzysztof Mika mika@pagi.pl
N.o.s.t.r.o.m.o Piotr Hartmann (dane niejawne)
Oil Wiesiek Błysz blvoodoo@polbox.com
OrOpEzA Łukasz Żyła lukasz@pipeta.chemia.pk.edu.pl
P_C Piotr Cecotka p_r_c@hotmail.com
Pashen Grzegorz Paszka pashen@silesia.pik-net.pl
PauluS Paweł Stolarczyk paulus@waw.pdi.net
Paweł PMPF Paweł Federowicz pfederow@polbox.com
Pitt Marcin Gontarz pitt00@free.polbox.pl
Plastik Tomasz Piekarczyk secret@radom.net
] PLAYER [ Maciej Wodecki mwd@ii.uni.wroc.pl
Predator Grzegorz Majerowicz bigway@polbox.com
po-tolo Łukasz Szpunar lucas@piast.t19.ds.pwr.wroc.pl
Prezes Gregory gregoryh@polbox.com
Psychick Andrzej Morawski morawski@ae.krakow.pl
Punisher Wojtek Suchanek punishws@free.polbox.pl
Rad Radosław Strugalski radeks@man.poznan.pl
Rashba'Nor Paweł Ciesielski pcwc@wl.onet.pl
ReaL-V Marek Orszulka realv@free.polbox.pl
RegulatoR Marcin Jagodziński regulator@quake.org.pl
RESTLESS GIRL Katarzyna Wójcik brak
RooS Kamil Ruszkowski roos@quake.org.pl
Royal Michał Bobrowski robroy@free.polbox.pl
RyGiL Krzysztof Czyż kczyz@tryton.kaszub.ternet.pl
Sailor-Grzesio Grzesio Ganczewski gancz@polbox.com
Shadock Wojciech Szyszło frodo@pluton.pol.lublin.pl
shadow Tom Pyszczuk tom14@polbox.com
shadow666 Andrzej Serafin shadow@silesia.ternet.pl
Sharade Krzysztof Ryszard Halada sharade@irc.pl
Sherlock Maciej Eckstein sherlock@it.com.pl
Shogun Bartek Kramarz shogun@friko.onet.pl
SieliK Marek Silicki sielik@itnet.com.pl
Simon Szymon Matuszewski szymonm@wat.waw.pl
SiNNeR Piotr Puchowski lestat@krysia.uni.lodz.pl
SlainE Paweł Lendzion slaine@polbox.com
Sniegowy Rafał Stajkowski sniegowy@quake.org.pl
Snoop Eliasz Bykowski eliasz@free.polbox.pl
Sosin Piotr Sosiński piotrs@delta.com.pl
SpYder Pawel Krymarys krymas@priv.onet.pl
SS Sławomir Suchecki slaweksu@hotmail.com
Staszek Kaczka Staszek Lachs sedan@prosys.net
Summoner Maciej Żukiel summoner@free.polbox.pl
Swirus Dariusz Pryboda sunbooks@free.polbox.pl
Therion Jacek Kapanowski therion@free.polbox.pl
Thorgal Tomasz Klodnicki thorgal@cybergal.com
Thrawn Marcin Hryculak thrawn@polbox.com
ToKKotai Konstanty Skoczylas kostas@free.polbox.pl
TraQ Bartosz Przemyslaw Traczyk traq@free.polbox.pl
Troy Krzysztof Kowalczykowski kowal@lodz.pdi.net
TRubaj Tomek Rubaj trubaj@ajax.umcs.lublin.pl
Tymek Tomasz Koziatek abuse@zigzag.pl
Unconnected Maciej Miguła bmigula@lodz.pdi.net
United United Team united@free.polbox.pl
Vader Adrian Szwed ldvader@free.polbox.pl
Venom Jacek Jankiewicz venom2@friko.onet.pl
Viren Paweł Klimczak viren@priv.onet.pl
***veego*** Waldemar Boszko veego@ita.pwr.wroc.pl
VooDoo DiAbLo Witek Szczerba diablo@polbox.com
wars'n'gans Robert Ziemba bober@sci.psych.uw.edu.pl
WASZ PRZYJACIEL Mariusz Miechowski mariuszm@pagi.pl
Witerix Witold Cylny comtel@zigzag.pl
Wlodas Włodek Kamionek regent@pol.pl
Wojo Wojtek Kielt wojo@webmedia.pl
Wojtek Maciej Kaliciński piokal@supermedia.pl
WOOCASH Łukasz Micuń micek83@polbox.com
WoyteC Wojciech Rossa woytec@polbox.com
Xanth Mariusz Wozniak mragcso@cso.optinet.pl
Xeno Rafał Jakubiak xeno@free.polbox.pl
Yans Yans van Horn yans@chaos.tl.krakow.pl
Yaromir Jaromir Łański jaromir@chip.vogel.pl
Yogi Marcin Banasiak mayogi@hotmail.com
YoonioR Piotr Marek, Jr. yoonior@quake.org.pl
Zdzichu Tomasz Torcz zdzichu@irc.pl
Zibi Zbyszko Rzeski zbii@friko2.onet.pl
Zibi-Killer Jaroslaw Kaminski kintaro@polbox.com
Zin Michał Łopuszyński zin@polbox.com
Zooltar Tadeusz Zieliński zooltar@lupus.waw.pl
-=ZoosiA=- Ja¶ i Małgosia nzosia@polbox.com
zQQmbie Krzysztof Trzaskulski z00mbie@cc.uni.torun.pl
Zwyrodnialec Jerzy Baryliszyn jurand1@free.polbox.p
Zyh Wojciech Zych w.zych@supermedia.pl
Zyzio (dane niejawne) zyzio@irc.pl


Q signYoonioR


Page layout & design © Copyright 1996-1997 Piotr Marek, Jr.